Bieliace pásiky na domáce bielienie zubov s najlepším účinkom

Túžba po pekných bielych zuboch väčšinou vedie ľudí k drastickým riešeniam, ktoré ich sklovinu poškodia už natrvalo. Na trh však nedávno prišiel produkt z USA, ktorí vyvinuli špičkoví stomatológovia a zubní hygienici, a síce bieliace pásiky na bielenie zubov.

Je to maximálne bezpečný a šetrný spôsob zbelenia chrupu, ktorého výslednú farbu si kontrolujete sami. Nie každý produkt tohto typu sa dá porovnávať. U niektorých výrobcov totiž dostanete len samotné bieliace pásiky a máte čakať, že sa budú diať zázraky. U iných, ktorým sa dá už veriť viac, je balenie obsiahlejšie. To, čo by mal každý dôveryhodný výrobok obsahovať, zmienime nižšie. Teraz si ale povedzme, v čom je táto zubná pomôcka jedinečná.

Holywoodsky úsmev bezbolestne a rýchlo?

Bieliacie pásiky

5-dňový proces!

V prvom rade si treba určiť prioritu. Chcete belší chrup čo najrýchlejšie, nech je kvalita a šetrnosť bielenia akákoľvek?  Alebo vám záleží na tom, aby ste si vaše zuby ešte dlho a v zdraví užili? Pre súčasnú dobu je typické, že je uponáhľaná. Takisto chcú aj spotrebitelia žiadaný tovar prípadne jeho účinok vidieť čím skôr. Pravda je taká, že rýchla robota nemusí byť 100% uspokojivá a v konečnom dôsledku môže spôsobiť viac škôd ako úžitku.

Určite vám niektorí sľúbia, že vám zuby vybielia do pár hodín, no o negatívnom dopade na váš chrup sa už nezmienia. S bieliacimi pásikmi na zuby ich poškodenie neriskujete, nech už vyzerajú akokoľvek komplikovane. Ide totiž o 5 alebo 7-dňový proces, ktorý je potrebné rešpektovať, aby ste dosiahli optimálne výsledky. Vďaka tomu si viete sami kontrolovať intenzitu odtieňa, o ktorý máte záujem, takže nehrozí, aby ste ju ľudovo povedané „prestrelili“.

5 prípadne 7 dní je akurát doba na to, aby vám bieliace pásiky na zuby z USA dodali taký odtieň, po akom túžite. Ak by ste chceli ísť až do žiarivých odtieňoch, možno budú potrebné dve balenia. To samozrejme závisí aj od toho, aký odtieň má vaša sklovina momentálne.

Práve sklovina je bodom úrazu mnohých prípravkov, ktoré majú ovplyvniť farbu chrupu. Ako sme už vyššie uviedli, väčšina na trhu je tak agresívna, že vám ju už doživotne narušia. Bieliace pásiky sú maximálne šetrné, klinicky testované a dokonca  aj samotnými stomatológmi odporúčané a využívané.

Profesionálny obsah

Tento výnimočný produkt vyniká aj po profesionálnej stránke. Americké bieliace pásiky majú v balení také príslušenstvo, aké využívajú skutoční profesionáli. Obsahuje vzorkovnicu odtieňov, aby ste si mohli určiť presnú dĺžku kúry, 5 prípadne 7 bieliacich fluoridových pásikov,  5 ml sprej, ktorý sa aplikuje pred použitím, 15 ml gél, silikónovú násadku či mini LED lampu na šetrné zefektívnenie bielenia. Taktiež v ňom nájdete aj detailný návod na použitie, takže nebudete nechaný napospas osudu a dúfať, že ich používate správne.

Prečo si bieliť zuby takto?

Bieliace pásiky na zuby z Ameriky predstavujú čistú robotu. Nemusíte nič miešať, nijak sa zašpiniť. Na všetky vaše otázky slúži aj fórum, kde si spotrebitelia medzi sebou šíria svoje skúsenosti, a kde okrem iného prebieha aj online predaj. Bieliace pásiky by sme odporúčali využiť každému, kto nemá času a peňazí nazvyš. Je to rozumný kompromis medzi drahými a dlhými sedeniami u zubného hygienika a medzi šetrnými domácimi metódami. Takto ušetríte minimálne niekoľko desiatok eur a hodín času.  Vybieliť si zuby týmto spôsobom zvládne skutočne každý. Medzi kategórie, ktorým sa tento spôsob neodporúča, patria deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ostatní zdraví adepti ho môžu využívať bez obmedzenia.

Istým je, že tieto bieliace pásiky na zuby už zmenili životy mnohých ľudí, ktorých reálne skúsenosti si môžete prečítať aj online. Zdravý a pekný chrup je dôležitý nielen pre fyzické zdravie, ale aj pre to psychické. Jeho reprezentatívny charakter snáď tiež netreba zdôrazňovať. Buďte aj vy tým, koho budú uvádzať za vzor a koho krásny chrup by chceli mať. Možno sa to zdá povrchné, ale ľudia vnímajú ináč tých, ktorí majú pekný úsmev než tých, ktorí ho majú „farebný“. Dovoľte, aby bieliace pásiky zmenili život aj vám a to hneď teraz!